USby s.r.o. Sálavé vytápění rakouského výrobce Wellina, výhradní obchodní zastoupení pro ČR společností USby s.r.o.
 
Česky

Infrazářič WELLINA® - DISKUS 1100W - průmyslové infrazářiče

diskus_small
Diskus 1100W
Provedení krytu infrazářiče:plocha_cernaČerná


bl_pruh bl_pruh bl_pruh bl_pruhÚchyty


Stropní zavěšeníTopný element:Vysokoteplotní keramické těleso kryté ochranným povrchem vyskoé emisivity = vysoké účinnosti.


Povrchová teplota:
cca 200 °CMožnost plynulé regulace výkonu v rozmezí 0 až 100 % díky doplňkovému příslušenství v naší nabídce.

Provedení infražářiče Wellina - DISKUS 2600W
Model Příkon Váha Rozměry
DISKUS 2600W
1150 W
24 Kg
Průměr 80cm

Technické údaje:

Povrch: Ocel, prášková barva.
Topný element: Vysokoteplotní keramické těleso.
Povrchová teplota: cca 200 °C ( vzhledem k vysoké povrchové teplotě umístit mimo dosah lidí-minimálně 3m od podlahy).
Napětí: 230V / 50 Hz, připojeno teplotně odolným silikonovým kabelem bez koncovky.
Třída krytí: IP 20.
Certifikáty: TUV, GS, CE.

Záruka: 90 měsíců.

Doporučené příslušenství: regulátor výkonu 2,5kW

 

Infratopení představuje moderní a ekonomicky velice výhodnou variantu vytápění. Výkonný infrazářič o příkonu až 1100W zaručuje okamžité teplo po zapnutí, vysokou intenzitu sálání zaručující teplenou pohodu i v prostorách s nižší teplotou vzduchu. Infrazářič DISKUS disponuje nízkými pořizovacími a provozními náklady. Vyžaduje minimální údržbu, disponují vysokou účinností, poskytují okamžité a přímé teplo, bez nutnosti předehřívání. Ekonomický provoz, kdy prakticky veškerá elektrická energie je přeměněna ve využitelné teplo a nedochází ke ztrátám. Díky tomu lze v porovnání s jinými způsoby vytápění dosáhnout značných úspor. Infratopení také pozitivně stimuluje funkce lidského organismu a výrazně snižuje prašnost v místnostech. Umožní vám využití celého interiéru, jelikož je toto těleso určeno k instalaci na stropy.

Důležitým parametrem rozhodujícím o využití infrazářie DISKUS je nulová emise světla! Infrazářič nesvítí a neruší tak osoby v okolí nepříjemným červeným světlem, které je zpravidla nedílnou součástí levných infrazářičů.

Topné elementy průmyslového infrazářiče tvoří vysokoteplotní keramická tělesa krytá ochranným obalem na jehož povrchu vzniká požadovanésálání. Teplota výkonného průmyslového infrazářiče se pohybuje cca 200°C a musí se díky vysoké teplotě povrchu umisťovat mimo dosah osob. Můžete je používat všude, zejména v místnostech s nižším vytápěním, místnosti s vysokým stropem, továrny, výrobní haly, polootevřené prostory, zkrátka všude, kde je potřeba vyhřát větší prostor. Tento infrazářič se uchytí přímo ke stropu. Instalace je velice rychlá, podle potřeby lze průmyslové infrazářiče kdykoliv přemístit.

  Wellina