USby s.r.o. Sálavé vytápění rakouského výrobce Wellina, výhradní obchodní zastoupení pro ČR společností USby s.r.o.
 
Česky

infratopeni_wellina_sidlo

Infratopení a infrapanely WELLINA®

O společnosti USby s.r.o.

Společnost USby s.r.o. se stala za dobu své činnosti významným certifikovaným distributorem produktů rakouského výrobce Redwell Manufaktur GmbH. Nabízí vám komplexní služby od poradenství při výběru vhodných typů infratopení Wellina, přes jejich dodávku až po konečnou instalaci tohoto topného systému. Infrapanely Wellina představují dokonalé spojení designu, kvality a vysoké účinnosti.

Filozofie společnosti

Teplo za rozumnou cenu dosažitelné pro každého díky společnosti USby s.r.o., která se snaží svým zákazníkům přinášet pouze ty nejkvalitnější výrobky a s tím související služby. Obchodní činnost se opírá nejen o kvalitu dodávaných produktů, ale také o trvalé vzdělávání a zkušenosti všech zaměstnanců, spolu se sledováním nejnovějších trendů v oblasti infravytápění.

Firemní vize

Stát se klíčovým a stále se rozvíjejícím hráčem v oblasti infravytápění a s ním souvisejících služeb na českém trhu. Nejširší nabídka provedení infrapanelů Wellina umožňuje společnosti uspokojit poptávku i toho nejnáročnějšího zákazníka. Dělá vše pro to, aby svým klientům nabízela nejzdravější a finančně i provozně nejvýhodnější variantu topení, na kterou se mohou stoprocentně spolehnout. Spokojenost zákazníka se snaží docílit pouze kvalitními výrobky a službami spolu s profesionalitou svých zaměstnanců. Věří, že spokojený zákazník tvoří budoucí základ pro každou prosperující společnost. Pro své partnery vždy je a bude zárukou dodržování dohod, vysoké kvality a maximální profesionality.

 


Infratopení Wellina - halle

O společnosti Redwell Manufaktur GmbH

Rakouská společnost Redwell Manu GmbH se sídlem ve městě Hartberg se již od roku 1998 specializuje na výrobu vysoce kvalitních sálavých infrapanelů. Jednoduchost, kompaktnost, funkčnost, spolu s pečlivým zpracováním vybraných materiálů a vynikajícími technickými parametry zajišťují exkluzivitu těchto výrobků.

Technologie

Při výrobě využívá společnost Redwell Manu GmbH vždy nejmodernější technologie a postupy. V roce 2007 přešla na certifikované řízení jakosti EN ISO 9001:2000 a EN ISO 14001:2004 pro zajištění maximální kvality výroby. Usiluje také o neustálý vývoj svých výrobků s ohledem na potřeby zákazníků a nejmodernější trendy. Nejširší nabídka infrapanelů potom umožňuje přizpůsobit se každému interiéru. Rozsáhlá a propracovaná distribuční síť profesionálních prodejců zajišťuje služby na vysoké úrovni.

Filozofie

Infratopení Wellina přinese do vašich domovů příjemnou tepelnou pohodu spojenou s minimálními náklady a vysokou provozní spolehlivostí. Tento způsob vytápění tvoří novou rychle rostoucí oblast na trhu s topnou technikou. Díky jednoduchému, elegantnímu designu infrapanelů, které jsou nabízeny v nejrůznějších tvarech, provedeních, barevných kombinacích dokonale zapadnou do vašeho domova, stanou se zajímavým a nepřehlédnutelným designovým prvkem interiéru. Kvalitní materiály potom zajišťují jejich krásný a stálý vzhled po celé roky.

Firemní vize

Cílem společnosti je vybudovat si vedoucí místo na světovém trhu sálavého vytápění. Docílit toho lze pouze intenzivní týmovou spoluprací všech specialistů, kteří mohou posunout kvality produktů k dalšímu stupni. Tato vize jí umožňuje být daleko před konkurencí a nabízet zákazníkům vždy něco nového.

  Wellina