USby s.r.o. Sálavé vytápění rakouského výrobce Wellina, výhradní obchodní zastoupení pro ČR společností USby s.r.o.
 
Česky

infratopeni_wellina_sidlo

Infratopení a infrapanely WELLINA®

O společnosti USby s.r.o.

Společnost USby s.r.o. se stala za dobu své činnosti významným certifikovaným distributorem produktů rakouského výrobce Redwell Manufaktur GmbH. Nabízí vám komplexní služby od poradenství při výběru vhodných typů infratopení Wellina, přes jejich dodávku až po konečnou instalaci tohoto topného systému. Infrapanely Wellina představují dokonalé spojení designu, kvality a vysoké účinnosti.

Filozofie společnosti

Teplo za rozumnou cenu dosažitelné pro každého díky společnosti USby s.r.o., která se snaží svým zákazníkům přinášet pouze ty nejkvalitnější výrobky a s tím související služby. Obchodní činnost se opírá nejen o kvalitu dodávaných produktů, ale také o trvalé vzdělávání a zkušenosti všech zaměstnanců, spolu se sledováním nejnovějších trendů v oblasti infravytápění.

Firemní vize

Stát se klíčovým a stále se rozvíjejícím hráčem v oblasti infravytápění a s ním souvisejících služeb na českém trhu. Nejširší nabídka provedení infrapanelů Wellina umožňuje společnosti uspokojit poptávku i toho nejnáročnějšího zákazníka. Dělá vše pro to, aby svým klientům nabízela nejzdravější a finančně i provozně nejvýhodnější variantu topení, na kterou se mohou stoprocentně spolehnout. Spokojenost zákazníka se snaží docílit pouze kvalitními výrobky a službami spolu s profesionalitou svých zaměstnanců. Věří, že spokojený zákazník tvoří budoucí základ pro každou prosperující společnost. Pro své partnery vždy je a bude zárukou dodržování dohod, vysoké kvality a maximální profesionality.

 

  Wellina