Služby

Od roku 2005 nabízíme nejširší spektrum profesionálních služeb

Specializujeme výhradně na sálavé vytápění infrapanely. Máme zkušenosti ze všech typů staveb od novostaveb přes starší rodinné domy až po historické objekty jako jsou památkově chráněné domy, hrady a zámky. Naše portfolio referencí a dokonalá znalost výhod a nevýhod infrapanelů z dlouhodobého provozu infrapanelů Wellina Vám garantují spokojenost a dodržení navržených příkonů a spotřeby infrapanelů dle návrhu, který Vám nezávazně a zdarma zpracujeme.

 

Využijte našich služeb, které jsou zdarma a nezávazné

  • ZDARMA zaměření technikem po celé ČR a SR
  • ZDARMA návrh řešení vytápění
  • ZDARMA návrh umístění infrapanelů
  • ZDARMA termovizní měření
  • REALIZACE na klíč
  • ŽÁDOST o změnu sazby
  • REVIZE, servis, záruka 10 let
  • POMOC s výběrem vhodných motivů
  • DOPRAVA do 24 hodin
  • NEJKRATŠÍ termíny realizace na klíč na trhu

1. ZDARMA zaměření technikem po celé ČR a SR

obsahuje zaměření stavby jak rozměrů tak i vlhkosti, zhodnocení stavu oken a všech dalších parametrů důležitých pro profesionální výpočet tepelných ztrát a zpracování návrhu řešení vytápění na míru dané nemovitosti.

Osobní zaměření je také důležité z hlediska určení vhodné pozice infrapanelu v místnosti, což při „práci od stolu“ nelze nikdy docílit.

2. ZDARMA návrh řešení vytápění

obsahuje výpočet pořizovacích a provozních nákladů BEZ ZKRESLOVÁNÍ hodnot, žádné vymyšlené ponížení spotřeby na vytápění infrapanely, ale reálné výpočty s dostatečnou rezervou, správným počtem topných dnů pro danou lokalitu, s cenou el. energie včetně DPH.

Na přesných výpočtech si zakládáme a tvoří hlavní část našeho know-how. Více o tom na co si dát pozor při poptávkách na návrh vytápění infrapanely zde.

3. ZDARMA návrh umístění infrapanelů

správné umístění infrapanelů je důležité pro získání maximální účinnosti, dosažení nejnižších provozních nákladů a vytvoření dokonalé tepelné pohody.

Umístění infrapanelů věnujeme maximální pozornost a proto stavby zaměřujeme osobně. Pokud u starší stavby získáte návrh umístění infrapanelů tzv. „od stolu“ je to známka neprofesionálního přístupu.

4. ZDARMA termovizní měření

již od roku 2005 zaměřujeme veškeré stavby osobně a víme, že dva stejné domy na papíře mají naprosto rozdílné tepelně-izolační parametry. Abychom vám garantovali dokonalou funkčnost vytápění infrapanely Wellina a návrh připravili s nejvyšší možnou přesností vypočtených provozních nákladů, provádíme v zimních měsících termovizní měření profesionální infrakamerou.

Odhalíme veškeré tepelné mosty, doporučíme opatření pro jejich eliminaci a tak s infrapanely získáte nejen úsporný topný systém, ale kompletní audit stavby v ceně! 

5. REALIZACE na klíč

infrapanely dodáváme samostatně pro montáž Vaší realizační firmou nebo elektro firmou, či s kompletním servisem realizace na klíč. Od realizace rozvodů elektro, rozvaděče, zapojení panelů a regulace. Dále pomáháme se změnou sazby na D57d a další.  Vše zařídíme za Vás!

Čas realizace od zaměření, zpracování návrhu a odsouhlasení od 1 do 5 pracovních dní podle náročnosti realizace a to kdekoliv po celé ČR a SR!

6. ŽÁDOST o změnu sazby

Zdarma pro Vás vyplníme žádost o změnu sazby na D57d aby jste získali zvýhodněný tarif pro elektrické vytápění D57d.

 

7. REVIZE, servis, záruka

Po dokončení realizace naší společností samozřejmostí dodání revize, stejně tak i poskytnutí záruky 10 let na topné panely a to i když realizace nebyla prováděna naší společností.

 8. POMOC s výběrem vhodných motivů

připravíme Vám návrh motivů včetně grafických úprav na vybraný typ infrapanelu. Vybírat můžete až ze 160 mil. fotografií tématicky setříděných v profesionální kvalitě.

Nabízíme digitalizaci vašich obrazů a přenesení motivu na infrapanely, tvorbu koláží z dodaných fotografií, zpracování grafiky dle Vašich požadavků.

9. DOPRAVA do 24 hodin

 

Infrapanely expedujeme do 24 hodin od dodání na náš sklad. Dle výše objednávky je doprava ZDARMA.

10. NEJKRATŠÍ termíny realizace na klíč na trhu

Díky naší specializaci pouze na sálavé vytápění, zajistíme realizaci vytápění od oslovení naší společnosti až po předání kompletní realizace infratopení na klíč v průměru do 14 dní! Realizaci infratopení lze řešit souběžně s dalšími profesemi, neobsahuje mokrý proces jako podlahové topení a tak neprodlužujeme celkovou realizaci stavby / rekonstrukce!

11. OCHRANA osobních údajů

I. Požadované osobní údaje
Aby bylo možné zpracovat a kladně ověřit poptávky zákazníků na zpracování cenových nabídek infratopení Wellina a odpovídat na dotazy, je nezbytné aby zákazník při podávání poptávky pravdivě uvedl údaje o své osobě a vytápném objektu v tomto rozsahu:

• Jméno a příjmení poptávající osoby

• Adresu místa realizace vytápění

• Kontaktní telefonní číslo

• Emailový kontakt

• Technický popis budovy (stavební dokumentaci) jako jsou velikosti místností, stavební materiál a další.

II. Nakládání s údaji
Získané osobní údaje jsou používány pouze pro účely výše uvedené a bez výhradního souhlasu zákazníka nesmí být použity jinak. V případě vyslovení souhlasu mohou být použity např. pro zasílání aktuálních informací, oznamování marketingových akcí, apod., avšak zákazník má plné právo tento souhlas kdykoliv zrušit. V takovém případě budou osobní údaje zákazníka neprodleně odstaněny.

III. Ochrana údajů
Společnost USby s.r.o. shromažďuje a chrání veškeré poskytnuté osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 sb. ve znění pozdějších předpisů. Uložené osobní údaje jsou přístupné pouze odpovědným pracovníkům a chráněny proti zneužití třetími osobami. Poskytování osobních údajů třetím osobám je vyloučeno.

IV. Zpracovatel údajů
Zpracovatelem údajů poskytnutých prostřednictvím těchto stránek nebo zaslaným na kontaktní email jsou zaměstnanci společnosti USby s.r.o.

Adresa a kontakty


Otavská 175/12, 196 00 Praha - Čakovice

IČ: 27887626, DIČ: CZ27887626

Obchod: +420 608 366 736, 737

Fakturace: +420 777 287 299

Kontaktní formulář


USBY s.r.o. / Redwell GmbH

Již od roku 2005 zajišťujeme v ČR a SR komplexní služby od poradenství při výběru vhodných typů infratopení Wellina, přes jejich dodávku až po konečnou instalaci tohoto topného systému. Infrapanely Wellina představují dokonalé spojení designu, kvality a vysoké účinnosti.

Novinky

25.1.2018 - aktualizace webu www.usby.cz na nový design a rozšířený obsah o vytápění infrapanely.

© Copyright 2017. USBY s.r.o.

Tiráž | Kontakt