Reference

Hotel – Kinderhotel Zell am See

Hotel –  Kinderhotel Zell am See ( vytápění celého objektu 120 infrapanely Wellina )

Infrapanely jsou instalovány ve všech prostorách hotelu. Infrapanely Wellina jsou tak hlavním úporným zdrojem vytápění.

Pokud budou Stefanie a Peter Haidvogl z Kinderhotelu Zell am See chtít v budoucnu zapnout vytápění kteréhokoliv pokoje v hotelu, prostě použijí aplikaci v mobilním telefonu a mohou tak ovládat jednotlivé místnosti jednotlivě což  umožňuje technologie řízená aplikací společnosti Danfoss. Inteligentní pokojové termostaty s řadou možností ovládání nabízejí mnoho funkcí a větší pohodlí pro hotelové hosty.

Infrapanely Wellina nahradili staré nevzhledné radiátory. Sálavé teplo nejen vytváří mnohem příjemnější pokojové klima, ale je mnohem efektivnější / úpornější.

Úsporný potenciál nových infrapanelů Wellina včetně moderního ovládání je obrovský.

Zodpovědným za realizaci projektu je dlouholetý obchodník společnosti Redwell Infrarot Vertrieb OG z Niedernsill. Specialisté na infrapanely jsou obzvlášť potěšeni tím, že všechny rodinné pokoje jsou vybaveny krásným provedením infrapanelů v provedení obrazů a sušáků ručníků v koupelnách.

Celkem 120 nových infrapanelů bylo profesionálně instalováno společností Elektrotechnik Nothegger ve velmi krátkém čase.

Adresa a kontakty


Otavská 175/12, 196 00 Praha - Čakovice

IČ: 27887626, DIČ: CZ27887626

Obchod: +420 608 366 736, 737

Fakturace: +420 777 287 299

Kontaktní formulář


USBY s.r.o. / Redwell GmbH

Již od roku 2005 zajišťujeme v ČR a SR komplexní služby od poradenství při výběru vhodných typů infratopení Wellina, přes jejich dodávku až po konečnou instalaci tohoto topného systému. Infrapanely Wellina představují dokonalé spojení designu, kvality a vysoké účinnosti.

Novinky

25.1.2018 - aktualizace webu www.usby.cz na nový design a rozšířený obsah o vytápění infrapanely.

© Copyright 2017. USBY s.r.o.

Tiráž | Kontakt