Čištění a údržba

Čištění a údržba infrapanelů nemůže být jednodušší !

Konstruce infrapanelů a použité hi-tech materiály s vysokou účinností a odolností proti poškození, zajišťují tvarovou i vzhledovou stálost po desítky let. 

Hladký vysoko-emisivní povrch s jemnou mikroskopickou strukturou celkově přesahující svým vysálaným výkonem zastaralé a neefektivní hrubé korundové a jiné hrubé povrchy ( technologie zastaralá desítky let ), zabraňuje usazování prachu a díky prakticky nulovým hodnotám elektrosmogu ani nepřitahuje prachové částice  a tedy v běžném provozu infrapanely Wellina nevyžadují žádnou údržbu.

Krytí infrapanelů Wellina je IP65 – lze je provozovat i v prostředí s tryskající vodou ze všech směrů, mají nejvyšší krytí  vůči nečistotám a vodě na trhu a tedy nemusíte mít obavy při čištění vodou, nebo provozem v náročných prostředích!

Infrapanely Wellina lze čistit běžnými čisticími prostředky.

V případě zašpinění povrchu lze pro infrapanely bez tisku použít běžné mýdlové čističe, v případě zamaštění nebo výrazného znečištění lze použít líh a jemným hadrem infrapanel očistit. Infrapanely s tiskem doporučujeme jemně čistit pouze vlhkým jemným hadříkem a dočista utřít. Motivy infrapanelů Wellina jsou jako jediné na trhu ochráněny matným lakem který zabraňuje při čištění poškození motivu a změně lesku tělesa po čištění !

Skleněné panely doporučujeme čistit běžnými prostředky na sklo.

Infrapanely vždy čistěte ve vypnutém stavu.
Nikdy nepoužívejte abrasivní čisticí prostředky.

 

V případě jakýchkoliv dotazů vám rádi odpovíme:

Adresa a kontakty


Otavská 175/12, 196 00 Praha - Čakovice

IČ: 27887626, DIČ: CZ27887626

Obchod: +420 608 366 736, 737

Fakturace: +420 777 287 299

Kontaktní formulář


USBY s.r.o. / Redwell GmbH

Již od roku 2005 zajišťujeme v ČR a SR komplexní služby od poradenství při výběru vhodných typů infratopení Wellina, přes jejich dodávku až po konečnou instalaci tohoto topného systému. Infrapanely Wellina představují dokonalé spojení designu, kvality a vysoké účinnosti.

Novinky

25.1.2018 - aktualizace webu www.usby.cz na nový design a rozšířený obsah o vytápění infrapanely.

© Copyright 2017. USBY s.r.o.

Tiráž | Kontakt