Záruka na infrapanely Wellina nadstandardně 90 měsíců

Infrapanely Wellina splňují nejnáročnější požadavky na kvalitu zpracování. Zkušenosti s výrobou infrapanelů již od roku 1998 a výhradní zaměření výroby a vývoje na tento jediný produkt se promítají do výsledného produktu, infrapanelů Wellina, svou extrémně vysokou kvalitou nejen zpracování ale zejména kvality a prakticky absolutní bezporuchovosti produktu.

Komplexní záruka

Infrapanely Wellina jsou dodávány se zárukou 90 měsíců – 7,5 roku. Záruka se vztahuje na VEŠKERÉ PARAMETRY infrapanelu od výkonu, přes změny tvaru nebo změny barevnosti tělesa nebo i zápach!

Tato komplexní záruka nemá na trhu s infrapanely obdoby a při koupi infrapanelů se vždy informujte na jaké parametry topení se záruka vztahuje. U levných a nekvalitních produktů se můžete setkat že se záruka nevztahuje na změnu barvy topeného povrchu které žloutnou, mění vzhled atp.., často se lze setkat s postupem přemalování panelu barvou atp.., těmto produktům i prodejcům je vhodné se vyhnout pokud zvažujete vytápění infrapanely na období delší než je záruka.

Stejně jako u jiných produktů či služeb dokud vše pracuje podle představ je vše v pořádku, ale v případě problému / reklamace / pojistného plnění, zjistíte že záruka má své omezení.

Infrapanely Wellina mají garantovanou záruku na veškeré parametry bez omezení!

Infrapanely Wellina jsou při expedici pečlivě měřeny a každý infrapanel obsahuje protokol o zkoušce s podpisem kontrolující osoby.

Infrapanely Wellina – garance kvality, účinnosti jednoho z největších výrobců infrapanelů

Rakouský výrobce infrapanelů Wellina společnost Redwell Manufactur GmbH vyvíjí a vyrábí infrapanely pouze v Rakousku a každým rokem produkty inovuje, prodlužuje záruku a zvyšuje kvalitu použitých materiálů. Získat a udržet si dobré jméno produktu je základní filozofií již od založení společnosti v roce 1998.

Věříme že s našimi produkty budete spokojeni stejně jako naši zákazníci, kteří nás doporučují již od roku 2005 nejen v Čechách, ale i na Slovensku, kde zajišťujeme odborný návrh / zaměření a realizace infratopení na klíč.

Váš tým společnosti USby s.r.o.

Adresa a kontakty


Otavská 175/12, 196 00 Praha - Čakovice

IČ: 27887626, DIČ: CZ27887626

Obchod: +420 608 366 736, 737

Fakturace: +420 777 287 299

Kontaktní formulář


USBY s.r.o. / Redwell GmbH

Již od roku 2005 zajišťujeme v ČR a SR komplexní služby od poradenství při výběru vhodných typů infratopení Wellina, přes jejich dodávku až po konečnou instalaci tohoto topného systému. Infrapanely Wellina představují dokonalé spojení designu, kvality a vysoké účinnosti.

Novinky

25.1.2018 - aktualizace webu www.usby.cz na nový design a rozšířený obsah o vytápění infrapanely.

© Copyright 2017. USBY s.r.o.

Tiráž | Kontakt