Záruka na infrapanely Wellina nadstandardně 10 let

Infrapanely Wellina splňují nejnáročnější požadavky na kvalitu zpracování. Zkušenosti s výrobou infrapanelů již od roku 1998 a výhradní zaměření výroby a vývoje na tento jediný produkt se promítají do výsledného produktu, infrapanelů Wellina, svou extrémně vysokou kvalitou nejen zpracování ale zejména kvality a prakticky absolutní bezporuchovosti produktu.

Komplexní záruka

Infrapanely Wellina jsou dodávány se zárukou 120 měsíců – 10 let. Záruka se vztahuje na VEŠKERÉ PARAMETRY infrapanelu od výkonu, přes změny tvaru nebo změny barevnosti tělesa nebo i zápach!

Tato komplexní záruka nemá na trhu s infrapanely obdoby a při koupi infrapanelů se vždy informujte na jaké parametry topení se záruka vztahuje. U levných a nekvalitních produktů se můžete setkat, že se záruka nevztahuje na změnu barvy topeného povrchu které žloutnou, mění vzhled atp., často se lze setkat s postupem přemalování panelu barvou atp., těmto produktům i prodejcům je vhodné se vyhnout, pokud zvažujete vytápění infrapanely na období delší než je záruka.

Infrapanely Wellina mají garantovanou záruku na veškeré parametry bez omezení!

Infrapanely Wellina jsou při expedici pečlivě měřeny a každý infrapanel obsahuje protokol o zkoušce s podpisem kontrolující osoby.

Infrapanely Wellina – garance kvality, účinnosti jednoho z největších výrobců infrapanelů

Rakouský výrobce infrapanelů Wellina společnost Redwell Manufactur GmbH vyvíjí a vyrábí infrapanely pouze v Rakousku a každým rokem produkty inovuje, prodlužuje záruku a zvyšuje kvalitu použitých materiálů. Získat a udržet si dobré jméno produktu je základní filozofií již od založení společnosti v roce 1998.

Věříme že s našimi produkty budete spokojeni stejně jako naši zákazníci, kteří nás doporučují již od roku 2005 nejen v Čechách, ale i na Slovensku, kde zajišťujeme odborný návrh / zaměření a realizace infratopení na klíč.

Váš tým společnosti USby, s.r.o.

Adresa a kontakty


Otavská 175/12, 196 00 Praha - Čakovice

IČ: 27887626, DIČ: CZ27887626

Obchod: +420 608 366 736, 737

Fakturace: +420 777 287 299

Kontaktní formulář


USBY s.r.o. / Redwell GmbH

Již od roku 2005 zajišťujeme v ČR a SR komplexní služby od poradenství při výběru vhodných typů infratopení Wellina, přes jejich dodávku až po konečnou instalaci tohoto topného systému. Infrapanely Wellina představují dokonalé spojení designu, kvality a vysoké účinnosti.

Novinky

25.1.2018 - aktualizace webu www.usby.cz na nový design a rozšířený obsah o vytápění infrapanely.

© Copyright 2017. USBY s.r.o.

Tiráž | Kontakt