Design infrapanelů Wellina

Design infrapanelů Wellina na nejvyšší úrovni a v nejširším provedení infrapanelů na trhu!

Infrapanely Wellina vyráběné v Rakousku již od roku 1998 jsou nabízeny v nejširším sortimentu na trhu. Výrobce společnost Redwell Manufaktur GmbH trvale udržuje své produkty na nejvyšší technické, ale i designové úrovni. Každému produktu předchází pečlivá studie požadavků zákazníků a vývoje nových trendů v oblasti designu. Ve spolupráci s předními světovými univerzitami na tomto základě vyvíjí nové typy infrapanelů z nejnovějších hi-tech materiálů pro dosažení nejvyšší účinnosti na trhu.

Na detailech záleží… a infrapanely Wellina je mají vždy dokonalé !

Sortiment infrapanelů Wellina je každým rokem pravidelně inovován a vývoji každému novému nebo inovovanému typu produktu předchází dlouhodobý vývoj a testování.

Každému detailu provedení infrapanelu je věnována nadstandardní pozornost.

Vysoký podíl ruční práce v kombinaci s nejmodernějším technickým vybavením výroby garantuje špičkové provedení a kvalitu zpracování infrapanelů Wellina.

Povrchy infrapanelů Wellina – nejširší sortiment na trhu !

1. Bílé bezrámové provedení

Nejčastější volba provedení infrapanelů Wellina. Infrapanely dokonale splynou se stěnou i stropem. Lze dodat i s vlastním motivem s nejvyšší kvalitou tisku na trhu ochráněným matným lakem pro vyšší odolnost při čištění a údržbě. Motivy jsou tisknuté ve fotografické kvalitě. Tisk je polomatný a nevytváří odlesky.

Dokonalé je pracování hran a zaoblení rohů panelů je realizováno na speciálním lisovacím stroji a jako jediný produkt na trhu nabízí takto precizně zpracované celokovové zaoblené provedení.

2. Skla bezrámová hladká a zrcadla

 

Moderní design, elegantní a čisté provedení, fasetované hrany, hladký povrch či zrcadlo předurčuje infrapanely Wellina v bezrámovém skleněném provedení do moderních interiérů nebo do prostoru s vysokými nároky na čištění a údržbu panelů (nemocnice, hotely…).

Lze doplnit tiskem inverzní technologií na zadní straně panelu pro vyšší ochranu tisku před poškozením. Kvalita tisku je nejvyšší na trhu s infrapanely, nutné vidět v praxi. Rozdíl oproti levným a běžně dostupným technologiím je „ohromující“.

3. Tabule pro popis křídou a další typy provedení

 

Černý matný povrch umožňuje popsání standardní křídou, je vhodný pro kuchyně, restaurace a další prostory pro rychlé poznámky. Plně nahrazuje běžné tabule.

Další typy povrchů jsou na produktech Pipewawe, 2v1 a dalších produktech, každý typ povrchu má své unikátní složení pro dosažení nejvyšší účinnosti a odolnosti a tedy i životnosti produktu. Více v detailech produktů.

Zadní strana infrapanelu a kotvení na stěnu

Infrapanely Wellina jako jediné na trhu na zadní straně používají ušlechtilou ocel s nejnižší emisivitou pro dokonalé odražení sálavého tepla na přední stranu infrapanelu. Stěna za infrapanelem se tak po dobu provozu nepřehřívá a teplo v místnosti dosahuje nejrovnoměrnějšího rozložení a tedy i nejvyšší účinnosti. Masivní úchyty garantují bezpečné ukotvení a přibalené příslušenství umožňuje montáž i svépomocí.

Masivní úchyty

Masivní speciálně vytvořený úchyt infrapanelu pro stěnovou a stropní montáž zaručuje bezpečné ukotvení a nulovou hlučnost při provozu infrapanelu. Textilní podložka vyrovnává nerovnosti podkladu a zabraňuje poškození malby při montáži a demontáži infrapanelu.

Extrémní odolnost

Dokonalé zpracování z nerezových nízkoemisivních materiálů, masivní distanční kompozitové úchyty a průchodka kabelu ze speciální pryskyřice zaručuje odolnost IP 65 pro velmi nepříznivé prostředí. Silikonový kabel pro velmi vysoké teploty prodlužuje životnost panelu.

Příslušenství

Obsahem balení je také montážní sada se šrouby, hmoždinkami a podložkami na stěnu a s klíčem pro instalaci na stěnu / strop z pevných materiálů a šablona 1:1. Montáž lze tak provézt rychle a přesně během několika minut.

Ekologie – myslíme na budoucnost

Infrapanely Wellina jsou navrženy a vyrobeny v Rakousku v areálu výrobních závodů využívajících pro svůj provoz el. energii z obnovitelných zdrojů. Použité materiály jako je akumulační jádro infrapanelu z lávového kamene, uhlíkové karbonové vlákno a ušlechtilé oceli na povrchu panelu zaručují extrémní odolnost a životnost infrapanelů po mnoho let a mohou několikanásobně přesáhnout životnost levnějších výrobků z nekvalitních materiálů a zastaralých technologií výroby. Tím se v horizontu desítek let snižuje ekologická zátěž likvidací vadných a vyřazených těles. Ochranné transportní obaly jsou přírodně snadno odbouratelné.

Při výrobě infrapanelů jsou využité obnovitelné zdroje, extrémní životnost snižuje nutnost časté likvidace poškozených těles a obalové materiály jsou snadno přírodně odbouratelné.

Adresa a kontakty


Otavská 175/12, 196 00 Praha - Čakovice

IČ: 27887626, DIČ: CZ27887626

Obchod: +420 608 366 736, 737

Fakturace: +420 777 287 299

Kontaktní formulář


USBY s.r.o. / Redwell GmbH

Již od roku 2005 zajišťujeme v ČR a SR komplexní služby od poradenství při výběru vhodných typů infratopení Wellina, přes jejich dodávku až po konečnou instalaci tohoto topného systému. Infrapanely Wellina představují dokonalé spojení designu, kvality a vysoké účinnosti.

Novinky

25.1.2018 - aktualizace webu www.usby.cz na nový design a rozšířený obsah o vytápění infrapanely.

© Copyright 2017. USBY s.r.o.

Tiráž | Kontakt