Design infrapanelů Wellina

Design infrapanelů Wellina na nejvyšší úrovni a v nejširším provedení infrapanelů na trhu!

Infrapanely Wellina vyráběné v Rakousku již od roku 1998 jsou nabízeny v nejširším sortimentu na trhu. Výrobce společnost Redwell Manufaktur GmbH trvale udržuje své produkty na nejvyšší technické ale i designové úrovni. Každému produktu předchází pečlivá studie požadavků zákazníků a vývoje nových trendů v oblasti designu. Ve spolupráci s předními světovými univerzitami na tomto základě vyvíjí nové typy infrapanelů z nejnovějších hi-tech materiálů pro dosažení nejvyšší účinnosti na trhu.

Na detailech záleží .. a infrapanely Wellina je mají vždy dokonalé !

Sortiment infrapanelů Wellina je každým rokem pravidelně inovován a vývoji každému novému nebo inovovanému typu produktu předchází dlouhodobý vývoj a testování.

Každému detailu provedení infrapanelu je věnována nadstandardní pozornost.

Vysoký podíl ruční práce v kombinaci s nejmodernějším technickým vybavením výroby garantuje špičkové provedení a kvalitu zpracování infrapanelů Wellina.

Povrchy infrapanelů Wellina – nejširší sortiment na trhu !

1. Bílé bezrámové provedení

Nejčastější volba provedení infrapanelů Wellina. Infrapanely dokonale splynou se stěnou i stropem. Lze dodat i s vlastním motivem s nejvyšší kvalitou tisku na trhu ochráněným matným lakem pro vyšší odolnost při čištění a údržbě. Motivy jsou tisknuté ve fotografické kvalitě. Tisk je polomatný a nevytváří odlesky.

Dokonalé je pracování hran a zaoblení rohů panelů je realizováno na speciálním lisovacím stroji a jako jediný produkt na trhu nabízí takto precizně zpracované celokovové zaoblené provedení.

2. Skla bezrámová hladká, strukturovaná a zrcadla

 

Moderní design, elegantní a čisté provedení, fasetované hrany, hladký nebo strukturovaný povrch či zrcadlo předurčuje infrapanely Wellina v bezrámovém skleněném provedení do moderních interiérů nebo do prostoru s vysokými nároky na čištění a údržbu panelů (nemocnice, hotely..).

Lze doplnit tiskem inverzní technologií na zadní straně panelu pro vyšší ochranu tisku před poškozením. Kvalita tisku je nejvyšší na trhu s infrapanely, nutné vidět v praxi. Rozdíl oproti levným a běžně dostupným technologiím je je „ohromující“.

3. Tabule pro popis křídou a další typy provedení

 

Černý matný povrch umožňuje popsání standardní křídou, je vhodný pro kuchyně, restaurace a další prostory pro rychlé poznámky Plně nahrazuje běžné tabule.

Další typy povrchů jsou na produktech topná Koule Rondo 600, Pipewawe, 2 v 1 a dalších produktech, každý typ povrchu má své unikátní složení pro dosažení nejvyšší účinnosti a odolnosti a tedy i životnosti produktu. Více v detailech produktů.

Zadní strana infrapanelu a kotvení na stěnu

Infrapanely Wellina jako jediné na trhu na zadní straně používají ušlechtilou ocel s nejnižší emisivitou pro dokonalé odražení sálavého tepla na přední stranu infrapanelu. Stěna za infrapanelem se tak po dobu provozu nepřehřívá a teplo v místnosti dosahuje nejrovnoměrnějšího rozložení a tedy i nejvyšší účinnosti. Masivní úchyty garantují bezpečné ukotvení a přibalené příslušenství umožňuje montáž i svépomocí.

Masivní úchyty

Masivní speciálně vytvořený úchyt infrapanelu pro stěnovou a stropní montáž zaručuje bezpečné ukotvení a nulovou hlučnost při provozu infrapanelu. Textilní podložka vyrovnává nerovnosti podkladu a zabraňuje poškození malby při montáži a demontáži infrapanelu.

Extrémní odolnost

Dokonalé zpracování z nerezových nízkoemisivních materiálů, masivní distanční kompozitové úchyty a průchodka kabelu ze speciální pryskyřice zaručuje odolnost IP 65 pro velmi nepříznivé prostředí. Silikonový kabel pro velmi vysoké teploty prodlužuje životnost panelu.

Příslušenství

Obsahem balení je také montážní sada s šrouby, hmoždinkami a podložkami na stěnu a s klíčem pro instalaci na stěnu / strop z pevných materiálů a šablona 1:1. Montáž lze tak provézt rychle a přesně během několika minut.

Ekologie – myslíme na budoucnost

Infrapanely Wellina jsou navrženy a vyrobeny v Rakousku v areálu výrobních závodů využívajících pro svůj provoz el. energii z obnovitelných zdrojů. Použité materiály jako je akumulační jádro infrapanelu z lávového kamene, uhlíkové karbonové vlákno a ušlechtilé oceli na povrchu panelu zaručují extrémní odolnost a životnost infrapanelů po mnoho let a mohou několikanásobně přesáhnout životnost levnějších výrobků z nekvalitních materiálů a zastaralých technologií výroby. Tím se v horizontu desítek let snižuje ekologická zátěž likvidací vadných a vyřazených těles. Ochranné transportní obaly jsou přírodně snadno odbouratelné.

Při výrobě infrapanelů jsou využité obnovitelné zdroje, extrémní životnost snižuje nutnost časté likvidace poškozených těles a obalové materiály jsou snadno přírodně odbouratelné.

Adresa a kontakty


Otavská 175/12, 196 00 Praha - Čakovice

IČ: 27887626, DIČ: CZ27887626

Obchod: +420 608 366 736, 737

Fakturace: +420 777 287 299

Kontaktní formulář


USBY s.r.o. / Redwell GmbH

Již od roku 2005 zajišťujeme v ČR a SR komplexní služby od poradenství při výběru vhodných typů infratopení Wellina, přes jejich dodávku až po konečnou instalaci tohoto topného systému. Infrapanely Wellina představují dokonalé spojení designu, kvality a vysoké účinnosti.

Novinky

25.1.2018 - aktualizace webu www.usby.cz na nový design a rozšířený obsah o vytápění infrapanely.

© Copyright 2017. USBY s.r.o.

Tiráž | Kontakt