Redwell Manufaktur GmbH

Redwell Manufaktur GmbH – jeden z největších výrobců infrapanelů s nejširší nabídkou typů infrapanelů

Redwell Manufaktur GmbH – infrapanely Wellina

Společnost Redwell Manufaktur GmbH je rakouský výrobce se zaměřením na vývoj a výrobu high-end infračervených topných těles.
Označení: „vyrobeno v Rakousku“ není jen označením země původu, ale v případě infrapanelů Wellina garancí kvality. Infrapanely Wellina jsou vyráběny na nejmodernějším strojním vybavení ale také stále s podstatným dílem ručních prací pro dosažení nejvyšší kvality.

Nejpřísnější požadavky na materiál a zpracování.

Společnost Redwell Manufaktur GmbH klade důraz na energetickou účinnost a zachování životního prostředí.Výroba infrapanelů je plně realizována z obnovitelných zdrojů. Provoz infrapanelů je velmi úsporný a vyžaduje pouze minimální příkony a tak lze infrapanely provozovat s Vaší FV elektrárnou a dále snižovat nejen náklady na vytápění, ale i ekologickou zátěž.

Redwell Manufaktur ve světě

Redwell / Wellina – značka pro nejvyšší třídu infrapanelů na trhu – obchodní síť po celém světě je speciálně vyškolena pro zajištění služeb nejvyšší kvality pro zajištění spokojenosti zákazníků. Pracujeme pro budoucnost rozvoje značky Redwell / Wellina.

Historie společnosti

1998 – Prvotní kontakt s ruskými infrapanely, realizován prodej sušicích jednotek pro stavebnictví pod původním názvem WLL.


2000 – Ukončena výroba ruského modelu, začátek vývoje infrapanelů nového typu, spolupráce s GSF Institutem pro ekologii a zdraví v Mnichově.


2001 – Přesun výroby z kapacitně nevyhovujících prostor do bývalé tesařské dílny, výroba prvních forem, experimenty s pojivy. Položení základů firemního know-how výroby infrapanelů nejvyšší kvality.


2002 – První infrapanel nového typu opouští výrobní linku a míří k prvním zákazníkům, výroba se přesouvá do města Hartberg v Rakousku, výrobní linky se plní zaměstnanci.


2003 – Výroba přesunuta znovu do větších prostor do Ökoparku v Hartbergu, výrobní linky infrapanelů se přizpůsobují speciálně vyvinutým lepidlům, sériová výroba se rozjíždí a sortiment se rozšiřuje, změna názvu infrapanelů WLL na IHS Infrarot Heizsysteme GmbH. Probíhá certifikace výrobků a výrobních linek TÜV, logo IHS je registrované jako ochranná známka.


2005 – Rozšíření do výrobních prostor 2. Registruje se nové logo (Redwell), začíná mezinárodní marketingová kampaň a probíhá patentování ochranných vzorů – kvalita infrapanelů Redwell je tak trvale chráněna a až do současnosti své konkurenty trvale převyšuje, probíhá vývoj infrapanelů pro USA a Kanadu.


2006 – Rozšíření do výrobních prostor 3, rozšíření skladových prostor pro materiály, nový kancelářský komplex, otevření plně vybaveného showroomu jako výstavní plochy pro vytápěcí jednotky a prodejní kancelář pro obchodní partnery.


2007 – Kvalita je naší hlavní prioritou. Zavedení systému TQM (EN ISO9001: 2000 a 1400: 2004), rozšíření do výrobních prostor 4 (zvýšení výrobní kapacity novými stroji), certifikace společností CSA pro UL, ISO – první prodej v USA, Kanadě a Mexiku. Export do více jak 20 zemí s ročním obratem nad 15 000 kusů.


2008 – Vývoj bezrámových zrcadel a multifunkčních systémů vytápění.


2009 – Výrobní prostoryjsou rozšířeny o dalších 350 m² (kancelářský komplex včetně školicí místnosti). Sofistikovaná tepelná technika společnosti je nyní zastoupena na mezinárodním trhu ve více než 30 zemích.


2010 – Přejmenování společnosti „IHS Infrarot Heizsysteme GmbH“ na nové jméno – od této chvíle jsme „Redwell Manufaktur GmbH“


2011 – Přesun do nové budovy v Ökoparku Hartberg, prodloužení výrobní oblasti na 3.600 m², pro nové rozvíjející se oblasti, vystavujeme na veletrhu AHR Expo v Las Vegas.


2012 – Prodejní manuál a nové modernější směřování značky, nový vývoj výrobků a testů s novými klimatickými komorami, plánování kompetenčního centra na „Ökoparku“.


2013 – Rozšíření záruky na 60 až 90 měsíců, nový produkt – Redwell sušák ručníků s integrovaným kontrolním systémem uvádí na trh nové možnosti do stojatých vod moderních sušáků ručníků. Nové materiály a nové technologie zvyšují kvalitu, první výstava přímo od společnosti Redwell Manufaktur na novém stánku o rozloze 80 m², otevření výzkumného a vývojového centra.


2014 – Přesun ředitelství do Rotenturmu, certifikace jako „Leitbetrieb AT“, další vývoj nových stánků a koupelnových vytápění, výstavba dalšího výrobního závodu s rozlohou 900 m² se skladovou a rekreační místností na novém registračním místě v RT, nové obchody Redwell STORE v Rakousku.


2015 – Založení dceřiné společnosti „Infrasmile“, zahájení soutěže s produktem „2IN1 – Teplo a světlo“ které získalo ocenění Red Dot Award a cenu Energy Globe Award z Burgenlandu, ocenění Energy Globe Award: mezi pět nejlepších projektů,
State Award Čistá technologie Rakousko: mezi třemi nejlepšími projekty.

Adresa a kontakty


Otavská 175/12, 196 00 Praha - Čakovice

IČ: 27887626, DIČ: CZ27887626

Obchod: +420 608 366 736, 737

Fakturace: +420 777 287 299

Kontaktní formulář


USBY s.r.o. / Redwell GmbH

Již od roku 2005 zajišťujeme v ČR a SR komplexní služby od poradenství při výběru vhodných typů infratopení Wellina, přes jejich dodávku až po konečnou instalaci tohoto topného systému. Infrapanely Wellina představují dokonalé spojení designu, kvality a vysoké účinnosti.

Novinky

25.1.2018 - aktualizace webu www.usby.cz na nový design a rozšířený obsah o vytápění infrapanely.

© Copyright 2017. USBY s.r.o.

Tiráž | Kontakt